B E R E K E T T E

Biz Kimiz

1990 yılında kurulan şirketimiz, Türkiye'nin öncü elektrik sektörü firmalarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Temellerimizi AVVURAN Zil Trafoları imalatı ile atmış olmamızla birlikte, sürekli büyüme ve gelişme vizyonumuz doğrultusunda, 1998 yılında elektrik malzemeleri toptan satış işine adım atmış bulunmaktayız.

Günümüze kadar sektördeki lider firmaların bayiliklerini bünyemize katarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Geçmişten günümüze, müşteri memnuniyetini esas alarak ticaret hayatımızı sürdürüyoruz. Kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve güvenilir hizmet anlayışımızla sektördeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Ekip ruhu ve müşteri odaklı çalışma prensiplerimizle, elektrik malzemeleri alanında marka olma yolunda ilerlemekteyiz.

Bereket Elektrik olarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize her zaman en yenilikçi çözümleri sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurarak, sektördeki liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bizimle çalışan herkesi, Bereket Elektrik ailesinin bir parçası olarak görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Kaliteli Hizmetin Adresi

Hızlı Teslimat

Ürünlerinizi en hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

  • Türkiyenin Her İline
  • İstanbul İçi Aynı Gün
Güvenilir Alışveriş

Siparişlerinizi bize whatsapp hattımız üzerinden iletebilirsiniz.

  • Kapıda Ödeme
7/24 Müşteri Destek

Bizlere her zaman whatsapp hattımızdan, mesai saatleri içinde telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  • Telefon Hattı
  • Whatsapp Hattı